Re-Volt

View previous topic View next topic Go down

Re-Volt

Post  EVANdersar on Wed Sep 01, 2010 11:47 am

Re-Volt Descarca

Probabil cei mai multi dintre cei care iubesc jocurile de masini au jucat cel putin o data jocul Revolt. Pentru cei care nu au facut-o insa recomand sa-l incerce, mai ales ca acest joc e foarte simplu de instalat si cu cerinte minime pentru calculator. Este un joc de masinute cu telecomanda, iar tipurile de joc sunt variate. Te poti juca in campionat, poti lupta pentru cel mai bun timp, cursa normala contra 7 masinute sau chiar multyplayer. Plansele sunt variate si sunt destul de interesante. Am jucat acest joc foarte mult si inca il mai joc dar niciodata pana saptamana aceasta nu i-am descoperit secretul. Este vorba despre un alt mod de joc foarte interesant in care poti juca contra 29 de adversari, toti avand acelasi tip de masina. Modul intitulat sugestiv Clockwork Carnage este cel mai atractiv dupa parerea mea si pe mine m-a cucerit de la prima descoperire. Cine vrea sa afle secretul acestui mod (cum sa-l deblocheze), sa lase un mesaj la aceasta postare cu o adresa de messenger sau de mail iar eu am sa-i explic exact cum se face. Pana atunci am sa va fac pofta cu cateva secvente din acest mod de joc in care este foarte greu sa ajungi pe primul loc din cauza sanselor egale pe care le are fiecare adversar ( datorita faptului ca toate masinile sunt la fel). Cu toate astea am reusit pe cateva planse sa ajung in varful clasamentului si sa termin pe primul loc, dupa foarte multe incercari. Las totusi imaginile sa vorbeasca!
EVANdersar
Admin

Numarul mesajelor : 192
Data de inscriere : 2009-04-15

http://xforum.forumclan.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top